NASIROĞLU, GENÇLERLE TECRÜBELERİNİ PAYLAŞTI

AK Parti Batman Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, AK Parti İl Başkanı Akif Gür ve Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran ile birlikte Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) öğrencilerini ziyaret etti.

NASIROĞLU, GENÇLERLE TECRÜBELERİNİ PAYLAŞTI
Yayınlama: 05.01.2024
34
A+
A-

Gençlerle bir araya gelip sohbet eden AK Parti Batman Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, gençlere çeşitli bilgiler verdi ve onlarla sohbet etti.

Çocukluk yılları ile eğitim ve iş hayatından kesitleri paylaşan Milletvekili Nasıroğlu, öğrencilere önemli mesajlar verdi.

Milletvekili Nasıroğlu “Hayatınızda her zaman bir hedefiniz ve idealiniz olsun. Ben hayatım boyunca ideallerimden taviz vermedim. Bakınız başarının birinci sırrı sevdiğiniz işi yapmaktır. Sevdiğiniz işi bulun ve sevdiğiniz işi yapın” dedi.

Gençlere ve çocuklara kendilerini iyi yetiştirmelerini öneren Milletvekili Nasıroğlu “Topluma faydanız dokunacak bireyler olarak kendinizi yetiştirin. Kullandığınız telefonların sadece birer kullanıcısı olan gençler değil de bunları üreten gençler olun. Kendinizi en iyi şekilde yetiştirmenin, bilgiyi ve teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak sizden sonraki nesillere iyi bir miras bırakabilmenin gayreti ve azmi içerisinde olun. Sizler, geleceğimizi inşa edecek büyük bir potansiyele sahipsiniz. Bu potansiyeli en iyi şekilde değerlendirmek, sizlere düşen önemli bir sorumluluktur. Bu doğrultuda bizler de üzerimize düşeni yapıyoruz yapmaya da devam edeceğiz. Bakınız okullarımızda bilim ve teknoloji sınıfları kuruyoruz. Bilim ve teknoloji de öncü nesiller yetiştirmek için Batman’a bilim merkezi de kuruyoruz.  Gençlerimize yönelik projelerimizle, yeteneklerinizi ortaya çıkarmaya, sizi desteklemeye ve geleceğe güvenle bakmanıza gayret ediyoruz. Türkiye’nin ve Batman’ın 2053 ve 2071vizyonlarını oluşturma ve hayata geçirme vazifesi sizin omuzlarınızda olacaktır” şeklinde konuştu.

Milletvekili Nasıroğlu, gençlerin kendilerini bilgili, kültürlü, çağın gereklilikleriyle donanmış,  dürüst, ahlaklı, adaletli bireyler olarak yetiştirmelerini arzuladıklarını sözlerine ekledi.

Milletvekili Nasıroğlu, daha sonra öğrencilerin sorularını cevapladı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.