NASIROĞLU, DOST MECLİSİNE KATILDI

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği MÜSİAD Batman Şubesinin her ay düzenli olarak gerçekleştirdiği Dost Meclisi Toplantısının bu ayki konuğu Batman Milletvekili Ferhat Nasıroğlu oldu.

NASIROĞLU, DOST MECLİSİNE KATILDI
Yayınlama: 09.06.2024
A+
A-

Dost Meclisi Toplantısına MÜSİAD ve Genç MÜSİAD Üyeleri katıldı.

Dost Meclisi toplantısında konuşan MÜSİAD Batman Şube Başkanı İrfan Özdemir “Batman şube olarak her ay düzenli olarak farklı konu başlıklarıyla farklı sektörleri ele alarak üyelerimizin katılımları ile dost Meclisi, istişare, tecrübe ve bilgilendirme toplantıları gerçekleştirmekteyiz. Bu ayki konuğumuz sayın milletvekilimiz Ferhat Nasıroğlu oldu, toplantımızda iş insanlarımızın sektörlerde yaşadığı sorunları çözümleri ile birlikte üyelerimizle istişare ederek ele aldık, bunun yanında sayın vekilimizin iş hayatındaki tecrübelerini dinledik. Tecrübeye önem veriyoruz.

Çünkü iş hayatı her geçen gün yeniliklerle değişime uğruyor. Bu değişime ayak uydurmak için geçmişi de unutmamamız gerekiyor. Bu noktada Sayın Vekilimizin tecrübeleri bizlere farklı bakış açışı getiriyor. Tecrübe paylaşımı programları sayesinde iş hayatımızda yaşayabileceğimiz sorunları öğrenmiş oluyoruz” şeklinde konuştu.

Özdemir “Batmanımızın ve Bölgemizin her bakımdan gelişmesi, iş sektörlerinde Yatırımım, Üretimin, istihdamın artması en önemlisi katma değer ürünlerin üretildiği işletmelerin açılması dolaysıyla şehrimizin ihracat odaklı konuma gelmesi için ne gerekiyorsa MÜSİAD Batman olarak her türlü çalışmaya destek olmaya hazırız” dedi.

Toplantının sonunda Başkan Özdemir; Milletvekili Ferhat Nasıroğlu’na plaket takdim ederek katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.