MÜDÜR KURTARAN, OKULLARI ZİYARET ETTİ

Okul ziyaretleri kapsamında Güneş Anaokulu, Hacı Nuriye Şimşek Anaokulu ve GAP Ortaokulunu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

MÜDÜR KURTARAN, OKULLARI ZİYARET ETTİ
Yayınlama: 04.01.2024
A+
A-

 

 

Batman İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, ilk olarak GAP Ortaokulunu ziyaret edip okulda yapılan çalışmalar hakkında Okul Müdürü Mehmet Bahar’dan bilgi aldı. Ardından öğretmenler odasına geçen İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran, öğretmenlerin görüş ve önerilerini dinledi.

Müdür Kurtaran, öğretmenlerin sınıf içi tecrübelerini, öğrencilerle etkileşimlerini ve uyguladıkları öğretim metotlarını dikkatle dinledi. Her bir öğretmenin görüş ve önerilerini değerlendiren Müdür Kurtaran, eğitim kalitesini artırmak ve öğrencilerin daha iyi bir öğrenim ortamına kavuşması için gerekli adımların atıldığını ve atılacağını vurguladı.

Müdür Kurtaran, daha sonra Güneş Anaokulunu ziyaret ederek burada minik öğrencileri sınıflarında ziyaret etti. Minik öğrencilerin etkinliklerine katılan Müdür Kurtaran, öğrencilerle bir süre sohbet etti.

Müdür Kurtaran son olarak Hacı Nuriye Şimşek Anaokuluna geçerek okul öncesi eğitimle ilgili Müdür Nebahat Doğu Kurt’tan bilgi aldı. Sınıf ziyaretlerinde bulunup minik öğrencilerin etkinliklerini bir süre takip edip onlarla sohbet etti.

Müdür Kurtaran’a okul ziyaretlerinde Şube Müdürü Abdurrahman Kardaş eşlik etti.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.