MÜDÜR KURTARAN, KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

Batman İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle müdürlüğünde çalışan kadınları ziyaret ederek kendilerine karanfil verdi.

MÜDÜR KURTARAN, KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI
Yayınlama: 09.03.2024
7
A+
A-

8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle müdürlüğün kadın çalışanlarını unutmayan İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, birimleri ziyaret ederek kadın çalışanların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü tebrik edip kendilerine karanfil hediye etti.

Ziyaret sırasında 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün önemine değinen İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, toplumumuzun temel taşı olan kadınlarımız, her alanda göstermiş oldukları başarılar ile herkese ilham kaynağı olduklarını ifade etti.

Müdür Kurtaran “Eğitimden sanata, spordan iş yaşamına kadar her alanda varlık gösteren kadınlarımız, hayatımızın her anında önemli bir rol oynamaktadır. Bu vesileyle tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, ailelerine ve sevdiklerine sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran’a birim ziyaretlerinde Şube Müdürleri Faik Gündüz, Şirin Avcı ve Abdurrahim Kusen eşlik ettiler.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.