MOOD ÇİÇEKÇİLİK, 14 ŞUBAT’A HAZIR

Kültür Mahallesi Batman Valiliği otopark karşısında hizmet veren Mood Çiçek ve Çikolata, 14 Şubat Sevgililer Günü hazırlıklarını tamamladı.

MOOD ÇİÇEKÇİLİK, 14 ŞUBAT’A HAZIR
Yayınlama: 13.02.2024
18
A+
A-

Yıllardır Batman’da hizmet veren Mood Çiçekçilik, zengin ürün yelpazesi ile müşterilerini şaşırtmaya devam ediyor. Sayısız çiçek çeşidiyle 14 Şubat için özel tasarımlar hazırladıklarını belirten İşletme Sahibi Aydın Çetin “Müşterilerimize cazibesi yüksek fırsatlar sunuyoruz. Fiyatlarımız çok uygun. Her bütçeye göre çiçek var. Özel tasarım ve modellerde çiçek sepetleri ve demetleri hazırlıyoruz. 14 Şubat’ta en çok canlı gül satılıyor. Dileyen müşterilerimiz için özel tasarımlı çiçeklerimizden de sunabiliyoruz. 14 Şubata özel indirimleri kaçırmamaları için müşterilerimizi bekliyoruz” dedi.

ONLİNE SİPARİŞLERİMİZ BAŞLADI

Dileyen müşterilerin online üzerinden de sipariş verebileceklerini söyleyen Çetin, “Müşterilerimizin rahatı için her şeyi düşündük. Dileyen müşterilerimiz sayısız çeşitleri https://www.moodcicek.com adresimizden bakabilir ve oradan sipariş verebilir. Siparişlerimiz aynı gün teslim edilmektedir” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.