MİLLETVEKİLİ RAMANLI, LGS BİRİNCİSİ TAŞAN’I ZİYARET ETTİ

Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, LGS’de tam puan alarak Türkiye birincisi olan 50. Yıl Ortaokulu öğrencisi Cemre Taşan’ı ziyaret ederek tebrik etti.

MİLLETVEKİLİ RAMANLI, LGS BİRİNCİSİ TAŞAN’I ZİYARET ETTİ
Yayınlama: 01.07.2024
A+
A-

HÜDA PAR Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, LGS’de tüm soruları bilerek 500 tam puan alanla Türkiye birincisi olan 50. Yıl Ortaokulu öğrencisi Cemre Taşan’ı okulunda ziyaret ederek, onu ve öğretmenlerini tebrik etti.

Liselere geçiş sınavında bütün sorulara doğru cevap vererek 500 tam puan alan Cemre Taşan, ailesi ve öğretmenleri ile Milletvekili Ramanlı’yı ağırladı.

50.Yıl ortaokulunda okuyan Cemre Taşan, ailesi ve öğretmenlerini ziyaret eden Ramanlı şunları söyledi “2024 LGS’den 500 tam puan alan Batman 50. Yıl Ortaokulu öğrencisi Cemre Taşan’ı ziyaret edip başarısından dolayı tebrik ettik. Batman’ımıza bu gururu yaşatan değerli öğrencimize, duyarlı ailesine ve okulumuzun özverili öğretmenlerine ve idarecilerine teşekkür ediyoruz.”

Konuşmasının devamında Ramanlı “Hakikaten bizi gururlandıran büyük bir başarı. Geçen sene üç öğrencimiz tam puan alabilmişti. Onlar özel okuldaydı. Geçen sene onları ziyaret etmiştik. Hatta bir tanesi tatildeydi. Bu sene ilimizde sadece Cemre kızımız var. Tebrik ediyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.