MEZOPOTAMYALI FUTBOLCULAR MİLLİ TAKIM ELEMELERİNDE

2023-2024 Kadınlar Ligi 3. Lig 1. Grupta Batman’ı temsil eden Mezopotamya Kadın futbol takımından 6 futbolcu, Diyarbakır’da yapılan Milli Takım elemelerine katılım sağladı.

MEZOPOTAMYALI FUTBOLCULAR MİLLİ TAKIM ELEMELERİNDE
Yayınlama: 22.05.2024
A+
A-

Ligte başarılı maçlar çıkaran Mezopotamya Kadın futbol takımının başarılı sporcularından Kardelen Dağ, Şeyma Can, MeleknurKaplan, MizginBahşi, Nur Aleyna Yeşilbaş ve İlahdaTaş Milli takım elemelerinde başarılı bir performans gösterdiler.

“ELEMELER OLUMLU GEÇTİ”

U15 ve U17 Kadın Milli Takım Elemelerinden umutlu olduklarını belirten Teknik Direktör Mehmet Gök, en az 3 sporcusunun elemeleri geçeceğine inandıklarını söyledi. Teknik Direktör Gök “Elemelerimizi başarıyla tamamladık. Milli takım antrenörleri de kızlarımızla yakından ilgilendi. İnşallah hem kızlarımız için hemde Batman için güzel gelişmeler olur. Amacımız kızlarımızın Milli takımda oynamalarını sağlamaktır. Bunun içinde umutluyuz. Sonuçlar kısa zamanda açıklanacaktır.” diye konuştu.

“BAŞARILI BİR SEZON GEÇİRDİK”

Kadın futbol takımı Başkanı Cihan Kalık ise, 2023-2024 sezonunu başarılı bir şekilde geçirdiklerini ve yeni sezona daha iddialı gireceklerini söyledi. Başkan Kalık “6 sporcumuz antrenörümüz Mehmet Gök nezaretinde Milli takımın U15 ve U17 elemelerine katılım sağladı. İnşallah elemeleri geçerler” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.