MEVLİD-İ NEBİ ETKİNLİĞİ 21 NİSAN’DA

Peygamber Sevdalıları Vakfı Batman Koordinatörlüğü,  21 Nisan Pazar günü saat 14.00’da yapılacak olan mevlid-i nebi etkinliği öncesi basınla bir araya geldi.

MEVLİD-İ NEBİ ETKİNLİĞİ 21 NİSAN’DA
Yayınlama: 15.04.2024
A+
A-

Batman Tertip Komitesi Üyeleri Nurettin Teymur ve Veysi Günay ile birlikte açıklamalarda bulunan Tanıtım ve Medya Başkanı Feyzi Aydın, pazar günü otogar bitişiğindeki mevlit alanında yapılacak olan mevlid-i nebi etkinliğine tüm vatandaşları davet ederek “Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed’i anlama ve sünnetini yaşama adına yurdun farklı noktalarında etkinliklerin düzenleneceği kutlu bir mevsime girdik. Meydanlar Muhammedî sevda ile dolup taşacak, sevdalılar salâvat ve tekbirlerle yeri ve göğü inletecek. İslam âlemi, İslam ümmeti ve dünyanın diğer halkları despot, zalim güçlerin insafına mahkûm olmuşlardır.

İnsanlık adalete, özgürlüğe, barış ve huzura susamış olup büyük bir arayış içindedir. Kuşkusuz bu kurtarıcı Hz. Muhammed’dir. Tüm Peygamber Sevdalılarını, O’nun sünnetine bağlı tüm kardeşlerimizi, halkımızı erkek, kadın, genç, yaşlı, çocuk demeden yüz binler halinde meydanı, alanı doldurmaya davet ediyoruz” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.