MEDICAL POINT’TEN, PETROLSPOR’A DEPLASMAN DESTEĞİ

Medical Point Hastaneler Grubu, Batman TPAO Petrolspor’a Destek Veriyor: Şampiyonluk Maçının Tüm Deplasman Giderlerini Karşılıyor.

MEDICAL POINT’TEN, PETROLSPOR’A DEPLASMAN DESTEĞİ
Yayınlama: 25.04.2024
A+
A-

Medical Point Hastaneler Grubu, Batman TPAO Petrolspor’un şampiyonluk maçı için Turgutluspor deplasman giderlerinin tamamını karşılayacak.

Batman TPAO Petrolspor, heyecan dolu bir sezonun ardından şampiyonluk için son maça hazırlanıyor. Takım, 27 Nisan Cumartesi günü Manisa-Turgutlu’da Turgutluspor ile kritik bir mücadeleye çıkacak. Bu karşılaşmada alacakları bir puan, TFF 3.Lig şampiyonluğunu getirecek ve takımı 2. Lig’e yükseltecek.

Ancak bu önemli mücadelenin sadece saha içinde değil, saha dışında da büyük bir destekle taçlanacağı kesinleşti. Tüm sezon boyunca sağlık sponsoru olarak Petrolsporu’unyanında olan İzmir, Gaziantep ve Batman’da hizmet veren Medical Point Hastaneler Grubu, Batman TPAO Petrolspor’un şampiyonluk maçı için Turgutluspor deplasman giderlerinin tamamını karşılayacak.

Batman TPAO Petrolspor yönetimi, Medical Point Hastaneler Grubu’na verdikleri destekten dolayı teşekkür ederek “Bu destek, sadece maddi olarak değil, aynı zamanda moral motivasyon olarak da takımımıza büyük bir güç katacaktır. Şampiyonluk yolunda yanımızda oldukları için Medical Point Hastaneler Grubu’na minnettarız” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.