MASA TENİSİ GRUP MAÇLARI BAŞLADI

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün 2023-2024 Okul Sporları Faaliyet Programında yer alan Masa Tenisi Grup müsabakaları başladı.

MASA TENİSİ GRUP MAÇLARI BAŞLADI
Yayınlama: 15.01.2024
24
A+
A-

19 Mayıs Spor Salonunda yapılan müsabakalara Batman’ın yanı sıra 10 ilden 20 kız ve erkek takımları katılım sağlıyor. Kategorisinde dereceye giren takımlar illerini yarı final müsabakalarında temsil etmeye hak kazanacaklar. Açılış seremonisinde hazır bulunan Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, katılım sağlayan ve dereceye girecek olan bütün takımlara başarılar diledi. Müsabakalar 12-15 Ocak 2024 tarihleri arasında yapılacak.

“BÜTÜN TAKIMLAR MİSAFİRİMİZ” 

Masa Tenisi Grup müsabakaları için gelen bütün il takımlarının misafirleri olduğunu belirten Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk “Spor bir kentin en iyi tanıtım aracıdır. Sporun merkezi kurumu olarak, ilimizde düzenlediğimiz il içi şampiyonaların yanı sıra, grup, yarı final ve final müsabakalarını başarılı bir şekilde yapıyoruz. Gelen bütün misafir takımlarımız buradan memnuniyetle ayrılıyor. Buda bizleri son derece mutlu ediyor” diye konuştu.

Masa Tenisi Grup müsabakalarının açılış seremonisinde İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk’in yanı sıra, Spor Şube Müdürü Burak Eren ve Okul Sporları Şube Müdürü Ömer Polat’ta hazır bulundu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.