KURTARAN’DAN OKULLARA ZİYARET

Eğitim-öğretim yılının ikinci döneminin başlamasıyla birlikte eğitime başlayan Selahaddin Eyyübi Anaokulu ve Aydınkonak Anaokulunu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

KURTARAN’DAN OKULLARA ZİYARET
Yayınlama: 08.02.2024
14
A+
A-

İlk olarak Selahaddin Eyyubi Anaokulunu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, Okul Müdürü Yağmur Deniz Özen Ertekin’den okulun eğitim faaliyetleri ve fiziksel imkanları hakkında detaylı bilgiler aldı. Okulda eğitime başlayan minik öğrencilerle bir araya gelen İl Müdürü Kurtaran, öğrencilerle bir süre sohbet etti.

İl Müdürü Kurtaran “Eğitim-öğretim yılının ikinci döneminin başlamasının heyecanını yaşarken ilimizdeki yeni eğitim yuvalarında derslerin başlaması bizleri ziyadesiyle sevindirdi. Yeni açılan bu güzel okullarımızın, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza sağlayacağı eğitimle, onların en iyi şekilde yetişmelerine katkıda bulunacağına inanıyoruz. Yeni okullarımızın ilimiz ve öğrencilerimiz adına hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Selahaddin Eyyubi Anaokulunun ardından Aydınkonak Anaokulunu ziyaret eden İl Müdürü Kurtaran, Okul Müdürü Ümmühan Aksoy’dan yeni başlayan eğitim-öğretim hakkında bilgi aldı.

İlimizde Selahaddin Eyyübi Anaokulu ve Aydınkonak Anaokulunu ile birlikte 100. Yıl Anaokulunu da eğitim-öğretime başladı.

Eğitime başlayan anaokulları ziyaretinde İl Müdürü Kurtaran’a Şube Müdürü Ömer Çiçek ve Okul Öncesi İl Koordinatörü Saadet Sevik eşik ettiler.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.