KÖYLÜLERİN TALEPLERİNİ GÖRÜŞTÜLER

Batman Valisi Ekrem Canalp’ın Kozluk ilçesine bağlı köylerde yaptığı halkla buluşma toplantılarında köy sakinlerinin ihtiyaç ve talepleri ile alakalı olarak İl Özel İdaresinde toplantı yapıldı.

KÖYLÜLERİN TALEPLERİNİ GÖRÜŞTÜLER
Yayınlama: 27.06.2024
A+
A-

Yapılan toplantıda; ihtiyaç, istek ve taleplerin gerçekleşme durumu,  tüm taleplerin planlama, takvimlendirme,  bütçeleme ve ihale süreçlerinin değerlendirilmesi çalışmalarında bulunuldu.

Konu ile ilgili açıklama yapan Kozluk Kaymakamı Ekrem Güngör şunları aktardı “70 köyümüzde hemşerilerimizden ve muhtarlarımızdan gelen tüm talepleri öncelik, aciliyet, fayda ve maliyet sıralaması gözeterek değerlendirdik ve planladık. Bütçe imkanları doğrultusunda, halkla buluşma toplantılarında kıymetli hemşerilerimizden bize iletilen tüm sorunları yakından ilgilenerek, teker teker değerlendirip çözmeye çalışıyoruz. Tüm köylerimizde çalışmalar bu yönde yapılıyor. Bu çalışmalara verdikleri desteklerden dolayı başta Sayın Valimiz olmak üzere, İl Özel İdaremize ve diğer tüm kamu kurumlarına gönülden teşekkür ederiz” dedi.

Toplantıya Kozluk Kaymakamı Ekrem Güngör, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdulkadir Özer  ve Özel İdare şube müdürleri katılım sağladı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.