“KAÇAKÇILIKLA MÜCADELEDE KARARLIYIZ”

Batman İl Emniyet Müdürlüğü ‘Kaçakçılığın Önlenmesi’ amacıyla yaptığı çalışmalar neticesinde çok sayıda gümrük kaçağı malzeme ele geçirdi.

“KAÇAKÇILIKLA MÜCADELEDE KARARLIYIZ”
Yayınlama: 23.04.2024
A+
A-

Batman İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzün Kaçakçılığın önlenmesi amacıyla yaptığı çalışmalar neticesinde; Bir iş yerinde yapılan aramada, faturası bulunmayan, 933 adet usulsüz yollarla yazılan ve kare kodu bulunmayan tıbbi ilaç ele geçirildi.

Bir şahsın üzerinde yapılan aramada, tarihi eser olduğu değerlendirilen, 358 adet sikke ve obje ele geçirilirken olayla ilgili 1 şüpheli şahıs M.Ö hakkında gerekli adli işlem yapılmış olup işlemleri akabinde serbest bırakıldı.

İki ayrı araçta yapılan aramada ise gümrük kaçağı olduğu değerlendirilen,

610 Paket Sigara, 44 adet Elektronik Sigara ele geçirilirken olayla ilgili 2 şüpheli şahıs N.B. ve T.A hakkında tahkikata başlanılmış olup işlemleri akabinde serbest bırakıldı.

Bir şahsın elinde bulunan poşetlerde yapılan aramada, Gümrük Kaçağı olduğu değerlendirilen,

70 Adet Airpods Kulaklık, 16 Adet Şarj Aleti ve Kablosu ele geçirildi. Şüpheli şahıs M.Y hakkında tahkikata başlanılmış olup işlemleri akabinde serbest bırakıldığı belirtildi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.