IŞIKHAN “KAPI KAPI DOLAŞACAĞIZ”

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, beraberinde Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, AK Parti İl Başkanı Akif Gür ve AK Parti Batman Belediye Başkan Adayı Adil Sebati Ceylan ile Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına katıldı.

IŞIKHAN “KAPI KAPI DOLAŞACAĞIZ”
Yayınlama: 04.03.2024
14
A+
A-

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın liderliğinde millete hizmet yolunda AK Parti teşkilatları ile yol yürümenin mutluluk ve heyecanı içinde olduğunu belirten Bakan Işıkhan “Biliyorsunuz yeni bir demokrasi sınavı var. 31 Mart seçimleri bizim için oldukça önemli. İnşallah 2024 yılı daha güzel günlere uyanacağımız, vatandaşlarımızın yaşam kalitesini ve refah seviyelerini artırabileceğimiz bir yıl olacaktır. Bu nedenle sizin kararlarınız, tercihleriniz oldukça önem taşımaktadır. Biz size inanıyoruz, güveniyoruz. İnşallah 1 Nisan sabahında Adil Başkanımıza mazbatayı vermek nasip olur” dedi.

Işıkhan, partililerden 31 Mart’a kadar kapı kapı dolaşmalarını istedi.

Milletvekili Ferhat Nasıroğlu ise AK Parti Belediye Başkan adayı Adil Sebati Ceylan için destek istedi.

Nasıroğlu “Şehrimizi gerçek belediyecilikle tanıştırmak için var gücümüzle çalışacağız. Bunun için de siz kıymetli vatandaşlarımızın desteğine ihtiyacımız var. Yerel seçimlerde adaylarımıza güçlü bir destek verirseniz kazanan Batman olur” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından Bakan Işıkhan ve davetliler, Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdi.

ESNAF ZİYARETİNDE TYP MÜJDESİ

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan ve Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, esnafı ziyaret etti.

AK Parti’nin Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına katıldıktan sonra esnafı ziyaret eden Bakan Işıkhan ve Milletvekili Nasıroğlu’na, Belediye Başkan adayı Adil Sebati Ceylan ve AK Parti İl Başkanı Akif Gür de eşlik etti.

Esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden, onların talep ve önerilerini dinleyen Işıkhan ve Nasıroğlu esnafa hayırlı işler ve bereketli kazançlar diledi.

Ziyaret sonrası değerlendirmede bulunan Nasıroğlu, AK Parti Belediye Başkan adayı Adil Sebati Ceylan için destek istediklerini ve Ceylan ile beraber Batman’ı hizmetle buluşturacaklarını söyledi.

Nasıroğlu “Bakanımız sayın Işıkhan, Batman’da İŞ-KUR tarafından yürütülen Toplum Yararına Programlar (TYP) kapsamında katılımcı sayısını artıracaklarının müjdesini verdi. Batman’a hayırlı olsun” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.