İKİ GÜNDEM MADDESİ ONAYA SUNULDU

Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA), şubat ayı yönetim kurulu toplantısını Batman TPAO Kristal Park’ta yaptı.

İKİ GÜNDEM MADDESİ ONAYA SUNULDU
Yayınlama: 08.02.2024
19
A+
A-

Toplantıya Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Ekrem Canalp, Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Dr. Kemal Kızılkaya, Batman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdulkadir Demir, Batman İl Genel Meclis Başkanı Abdulvahap Akbaş ve DİKA Genel Sekreteri Aykut Aniç katıldı. Yönetim Kurulu Başkanlığını üstlenen Batman Valisi Ekrem Canalp, gündem maddelerini ele alırken “Toplantımızın iki gündemi var. Geçmiş yılın bütçe ve faaliyetleriyle ilgili genel değerlendirme ve 2024 yılı programı, kurula sunulacak.

Proje ve Destek Programı hakkında kurula bilgilendirme yapılacak. Mali Destek Programlarında kurulun bilgi ve onayı alınacak. İki uzman personelin istihdam edilmesiyle ilgili gündem maddesi, kurul onayına sunulacak. Faaliyet raporu, kurulun bilgisi ve onayına sunulacak. 3 adet binek aracı kiralamak ya da satın almak mı daha ekonomik olacak, bu konuda kurulun görüşleri alınacak” dedi.

FAALİYETLERE YÖN VERECEK KARARLAR ALINACAK

DİKA Genel Sekreteri Aykut Anıç “2023 yılı gerçekleşmesi ile birlikte 2024 yılı içerisinde yapılacak faaliyetlere ilişkin kurulu bilgilendirmek ve onaylarını almak suretiyle çalışmalarımıza başlayacağız. İdari faaliyetlerle alakalı bazı gündemlerimiz var. 2024 yılında gerçekleştirilecek faaliyetlere yön verecek kararların alınmasını ümit ediyoruz. Toplantıyla birlikte alınacak kararlarla umuyoruz ki, ajansımızın 2024 yılı içerisinde verimli çalışmalar gerçekleştirmesine vesile olacaktır” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.