HÜR GENÇLİKTEN BAHAR ETKİNLİKLERİ

HÜDA PAR Batman Gençlik Kolları tarafından Gültepe Su Parkı ve Karabağ Parkı’nda gençler için çeşitli etkinlikler düzenledi. Programa HÜDA PAR Batman Milletvekili Serkan Ramanlı’da katıldı.

HÜR GENÇLİKTEN BAHAR ETKİNLİKLERİ
Yayınlama: 26.05.2024
A+
A-

Gültepe Mahallesi Su Parkı’nda başlayan Bahar Şenlikleri Batman Milletvekili Serkan Ramanlı’nın konuşması ile başladı. Yemek ikramı, ödüllü penaltı atışları, masa tenisi, satranç, dart, masa tenisi gibi yarışmalarda gençler kıyasıya yarıştı. Oldukça zevkli ve çekişmeli geçen yarışmalarda birincilere çeşitli ödüller verildi.

Etkinliğin ikinci bölümünün yapıldığı Karabağ Parkında ise canlı ilahi dinletisi ve uçurtmalar uçuran gençler doyasıya eğlendiler.

Bahar etkinliği ile ilgili HÜDA PAR Batman İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Demir “Gündelik hayatta gençlerimizin yaşadığı kaygı ve sıkıntıların farkındayız. Stres atmaları için bu tarzda etkinlikler düzenledik. Katılım ve teveccüh beklediğimizin de üstündeydi. Bu da gençlerin bu tarz etkinliklere hasret kaldığının göstergesidir. İnşallah önümüzdeki süreçte de gençler için bu tarzda etkinliklerimiz devam edecektir” dedi.

Programın sonunda katılan gençler, parktaki çöpleri toplayarak, çevre temizliği konusunda örneklik gösterdiler.

Etkinlik sonrası açıklama yapan Milletvekili Ramanlı “Gençlik kollarımızın düzenlediği Bahar Etkinlikleri kapsamında Gültepe Su Parkında gençlerle buluştuk. Gençlerimize söyleyebileceğim yegâne şeyi söyledim onlara; Ahlaklı olalım, kim ne derse desin aldırış etmeden iyi ve iyilerden olalım. Gerisi bir şekilde hallolacaktır. Bu güzel etkinliği düzenleyen Burak Demir başkanıma ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.