HÜDA PAR’IN BAYRAMLAŞMA PROGRAMINA HALK YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ

HÜDA PAR Batman İl Teşkilatının düzenlediği bayramlaşma programına, halk yoğun ilgi gösterdi.

HÜDA PAR’IN BAYRAMLAŞMA PROGRAMINA HALK YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ
Yayınlama: 11.04.2024
A+
A-

HÜDA PAR Batman İl Teşkilatının düzenlediği bayramlaşma etkinliği, ikindi namazına müteakip Seçim Lokalinde (Batman Park Yanı) gerçekleştirildi.

Programa; HÜDA PAR Batman İl Başkanı Davut Şahin, Merkez ilçe teşkilatı, partililer ve halk katıldı.

Teşrik tekbirleri ve salâvatların getirildiği programda katılımcılar, birbirlerinin bayramını tebrik ettiler.

Bayramlaşma programının ardından gazetecilere açıklamada bulunan HÜDA PAR Batman İl Başkanı Davut Şahin, sadece seçim zamanlarında değil, her zaman halkla iç içe olacaklarını söyleyerek programa gelen vatandaşlara teşekkür etti.

“PARTİ OLARAK SADECE SEÇİM ZAMANLARINDA DEĞİL HER ZAMAN VE SÜREKLİ HALKIMIZLA İÇ İÇEYİZ”

Halkın sorunlarına çözüm üretmeye ve dertleriyle dertlenmeye devam edeceklerini ifade eden Şahin, “Bugün Ramazan Bayramı’nın ikinci günü. HÜDA PAR olarak seçim lokalimizde saat 16:00’dan itibaren seçmenimizle, halkımızla, vatandaşlarımızla ve hemşerilerimizle bayramlaşma programı düzenledik. Halkımızın teveccüh ettiği saate kadar bayramlaşmaya devam edeceğiz. Daha öncede söylediğimiz gibi parti olarak sadece seçim zamanlarında değil her zaman ve sürekli halkımızla iç içeyiz. Bu şekilde halkımızın sorun ve sıkıntılarıyla hem hal olmaya ve çözüm üretmeye çalışıyoruz.” dedi.

“HALKIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Bayramlaşma programına yoğun ilgi gösteren halka teşekkür eden Şahin, “Bugünde halkımızın ve seçmenimizin bizlere güzel bir teveccühü var ve lokalimize akın ederek bayramlaşmamıza geldiler. Bizlerde halkımıza teşekkür ediyoruz. Seçim döneminde de bizlere destek veren halkımıza buradan tekrar teşekkür ediyorum. Ramazan Bayram’ının başta Batman halkı olmak üzere bütün ülkeye ve İslam âlemine hayırlara vesile olmasını diliyorum. Allah Teâlâ her günümüzü bayram gibi neşeli günlere çevirsin inşallah” ifadelerini kullandı.

Milletvekili Ramanlı’nın HÜDA PAR Malatya eski il Başkanı Mehmet İlker Dönmezer’in vefatı nedeniyle Malatya’ya gitmesinden dolayı bayramlaşmaya katılamadığı öğrenildi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.