HÜDA PAR SASON VE BELDE ADAYLARINI AÇIKLIYOR

HÜDA PAR Genel Başkan Zekeriya Yapıcıoğlu’nun katılımıyla bu akşam Ankara’da belediye başkan adaylarının tanıtım finali yapılacak.

HÜDA PAR SASON VE BELDE ADAYLARINI AÇIKLIYOR
Yayınlama: 15.02.2024
A+
A-

HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, 31 Mart’ta yapılacak mahalli idareler seçimi için partisinin aday tanıtım finali ve seçim beyannamesini açıklayacak.

Programda aralarında Batman’ın Sason ilçesi, Sason Yücebağ Beldesi ve Beşiri ilçesi İkiköprü (İstasyon) belde belediye başkan adaylarının olduğu kalan tüm adayların açıklanacağı belirtildi.

31 Mart mahalli idareler seçimlerinde her seçim bölgesinde kendi logo ve adaylarıyla seçime girme kararı alan HÜDA PAR’ın, Batman’ın henüz açıklanmayan Sason ilçesi, Yücebağ Beldesi ile Beşiri ilçesine bağlı İkiköprübelde başkan adaylarının Ankara’da yapılacak aday tanıtım programında açıklanacağını belirten HÜDA PAR Batman İl Başkanı Davut Şahin, “Genel Başkanımız Sayın Zekeriya Yapıcıoğlu, bu akşam Ankara Mamak Necmettin Erbakan Kongre Merkezi’nde aralarında Batman’ın Sason ilçesi, Sason Yücebağ Beldesi ve Beşiri ilçesi İkiköprü (İstasyon) belde belediye başkan adaylarını açıklayacak. Halkımızı belediyecilikte çığır açacak, şehirlerimizin kronikleşen sorunlarına çözüm üretecek, HÜDA PAR’ın dürüst, emin, çalışkan kadrolarıyla ve halkın belediyesi anlayışıyla tanıştırmaya kararlıyız. Tüm halkımızı adaylarımıza ve partimize destek olmaya davet ediyoruz” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.