HÜDA PAR ADAYI RAMANLI “BU YOLUN SONUNDA BÜTÜN BATMAN KAZANACAK”

Ulu Camii Sokağı ve Alo Tevşo esnafını ziyaret eden Batman Milletvekili ve HÜDA PAR Belediye Başkan Adayı Serkan Ramanlı, sırtlarını halka dayadıklarını ve bu yolun sonunda bütün Batman’ın kazanacağına inandıklarını kaydetti.

HÜDA PAR ADAYI RAMANLI “BU YOLUN SONUNDA BÜTÜN BATMAN KAZANACAK”
Yayınlama: 15.03.2024
A+
A-

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ve çalışmalarını aralıksız sürdüren Batman Milletvekili ve HÜDA PAR Belediye Başkan Adayı Serkan Ramanlı, İkindi Namazını Ulu Camii’nde kıldıktan sonra Ulu Camii Sokağı ve Alo Tevşo esnafını ziyaret etti.

Ramanlı, halkın desteğini almak ve onların isteklerini dinlemek amacıyla esnaf ve halkla bir araya geldi. Esnafın nabzını tutarak, şehrin ekonomik ve sosyal dinamiklerini yakından takip eden Ramanlı, kentin gelişimin, halkın ve esnafın refahına yönelik projeleri detaylı bir şekilde anlattı.

Ramanlı’ya yoğun ilgi gösteren esnaf ve halk, Ramanlı’nın samimiyetine inandıklarını belirterek, destek mesajı ve başarı dilemeleri dikkat çekti.

HALKLA İFTARDA BULUŞTU

Esentepe Necat Nasıroğlu Külliyesi’nde düzenlenen iftar yemeğinde halkla bir araya gelen HÜDA PAR Milletvekili ve Belediye Başkan Adayı Serkan Ramanlı, masaları tek tek dolaşarak halkın Ramazan ayını kutladı ve sorunlarını dinledi.

VEKİLLER İFTARDA BULUŞTU

İftar yemeğine katılan Ak Parti Batman Milletvekili Ferhat Nasıroğlu ile bir araya gelen Ramanlı, Ramazan için iyi dileklerini ileterek, siyasi farklılıklara rağmen, Ramazan ayının birlik ve beraberlik duygularını pekiştirdiğini vurguladı.

Ramanlı, AK Parti’nin başkan adayı Adil Sebati Ceylan’ı da ziyaret ederek, seçim süreci boyunca iyi dileklerini iletti. Ramanlı’nın yaptığı bu ziyaretler, siyasi olgunluğun bir göstergesi olarak değerlendirildi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.