HİKMET SEYREK, ESENLER’DE ADAY ADAYI OLDU

Aslen Batmanlı olan ve 35 yıldan bu yana İstanbul’da ikamet eden 41 yıllık tecrübeli siyasetçi Hikmet Seyrek, İstanbul Esenler’de DEM Parti’den Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvurusunu yaptı.

HİKMET SEYREK, ESENLER’DE ADAY ADAYI OLDU
Yayınlama: 29.01.2024
20
A+
A-

15 yaşından beri DEM parti ve önceki siyasi partilerinde bir çok görevde bulunan Hikmet Seyrek’in halkın ve sevenlerinin isteği doğrultusunda aday adaylığını açıkladığı öğrenildi.

Bugüne kadar ideolojim, partim ve inandığım davam uğruna hiçbir makam ve mevki talebinde bulunmadım diyen 41 yıllık tecrübeli siyasetçi Hikmet Seyrek, partisinin ve halkın uygun görmesi halinde Kentimizi ve kendimizi biz yöneteceğiz şiarıyla çalışacaklarını söyledi.

Seyrek açıklamasında “Bizler bütün halkların kardeşliğine inanan barış ve insan sevdalısıyız. Bizim partimizde makam ve mevkilerin pazarlığı olmaz. Halkımız ister, Genel Merkezimizde uygun görürse sizlerde verilen görevi yerine getirmekle mükellefsiniz. Halkımızın bize bu görevi layık görmesi ve öneride bulunmalarının ardından, bizlerde bütün arkadaşlarımız gibi İstanbul Esenler Belediye Başkanlığı için aday adaylık başvurumuzu yaptık. Hepimize hayırlı ve uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.