“HER KESİMDEN DESTEK BEKLİYORUZ”

AK Parti Batman Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, AK Parti Belediye Başkan Adayı Adil Sebati Ceylan’ın gelecek dönem projelerinin tanıtılacağı lansmana tüm Batmanlıları davet etti.

“HER KESİMDEN DESTEK BEKLİYORUZ”
Yayınlama: 05.03.2024
10
A+
A-

AK Parti Belediye Başkan Adayı Adil Sebati Ceylan, 31 Mart yerel seçimleri sonrasında hayata geçireceği çalışma ve projeleri kamuoyuna açıklayacak.

Yapılacak lansman törenine tüm vatandaşları davet eden Milletvekili Nasıroğlu, başkan adayı Ceylan’ın insan odaklı mega projeleriyle Batman’ı yeniden inşa edeceğini söyledi.

Nasıroğlu “Başkan adayımız Adil Bey Batman için önemli projelerle geliyor. Sözde değil özde projelerle şehrin yaşadığı sorunlar çözüm odaklı ve kollektif bir anlayışla çözüme kavuşturulacak.  Gençlerimize istihdam alanları oluşturarak toplumun ve yatırımcının önünü açan bir belediye hizmeti için yola çıkan Ceylan’a her kesimden destek bekliyoruz” dedi.

Gelecek projelerinin tanıtılacağı lansman, 7 Mart Perşembe günü 14.00’da Necat Nasıroğlu Külliyesi Hatice Nasıroğlu Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.