HASTA YAKINLARINA GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

AK Parti Batman Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, hastane çevresinde bekleyen hasta yakınlarını ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

HASTA YAKINLARINA GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ
Yayınlama: 05.02.2024
8
A+
A-

AK Parti Batman Milletvekili Ferhat Nasıroğlu ve Belediye Başkan adayı Adil Sebati Ceylan, Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne tedavi gören hasta yakınlarıyla bir araya geldi.

Milletvekili Nasıroğlu ve Başkan Adayı Ceylan hasta yakınları ile sohbet edip, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Hasta yakınları ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Ziyaret sonrası açıklamada bulunan Milletvekili Nasıroğlu, geçtiğimiz günlerde Sağlık Bakanı ile görüşme gerçekleştirdiklerini belirterek acil ihtiyaç duyulan önemli branşlar da doktor ve tıbbi cihazların tedariği için destek istediklerini anımsattı.

Milletvekili Nasıroğlu “Sayın bakanımızla yaptığımız görüşmede doktor ve ekipman ihtiyaçlarını aktardık. Acil ihtiyaç duyulan önemli branşlar da doktor ve tıbbi cihazların tedariği için destek istedik.  MR Cihazı, Anestezi, EKO, USG Portable, PET CT, Biyometri cihazı, Eforlu EKG, Mamografi, Merkezi Mönitör, Transport Kuvöz, Refraktometri cihazı ve Göz muayene mikroskobu gibi önemli cihazların karşılanması talebinde bulunduk” dedi.

Milletvekili Nasıroğlu, vatandaşların kaliteli ve iyi bir sağlık hizmeti alabilmesi için çalışmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.