GENÇ MÜSİAD’TAN İLÇELERE ÇIKARMA

Genç MÜSİAD Batman Şube Başkanı Metin Akyel ve beraberindeki heyet Beşiri ve Hasankeyf kaymakamlıklarına ziyaret düzenlendi.

GENÇ MÜSİAD’TAN İLÇELERE ÇIKARMA
Yayınlama: 15.02.2024
A+
A-

Ziyaretlerde ilçeler yönelik geçmişte olduğu gibi yeni projelerinin olduğunu ve bu projelerin ilçelerin gelişimi için hayati önem taşıdığını vurgulayan Genç MÜSİAD Batman Şube Başkanı Metin Akyel, Kaymakam Muhammed Yılmaz ile ilçede uygulanabilecek projeleri değerlendirdi.

“HASANKEYF’İN TARİHİ DOKUSUNU YAŞATACAĞIZ”

Hasankeyf Hükümet Konağında gerçekleşen ziyaret sonrası konuşan Genç MÜSİAD Batman Şube Başkanı Metin Akyel “Bugüne kadar birçoğu projemizi Hasankeyf’in kalkınması ve gelişimi için burada gerçekleştirdiklerini, bundan sonraki tarihte de daha büyük projelere imza atacaklarını Sadece Batman’ın değil tüm insanlık tarihinin izlerini barındıran Hasankeyf tarihinin yaşatılması için genç iş adamlarına düşen bütün görevi yerine getirmek için gerekli bütün sorumlulukları üstleneceğiz” dedi. Hasankeyf’in turizmde hak ettiği yerde olması için gerekli çalışmaların tim Batman için önemli çıktılar vereceğini belirten Başkan Akyel; bütün iş dünyasına buradaki tarihi dokuyla oluşmuş stratejiyi iş dünyasıyla ilmek ilmek dokumak için çağrıda bulundu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.