GAZETECİLER SORDU, RAMANLI YANITLADI

Ferit Tunç’la Her Yön programının bu haftaki konuğu HÜDA PAR Batman Milletvekili ve Belediye Başkan Adayı Serkan Ramanlı’ydı.

GAZETECİLER SORDU, RAMANLI YANITLADI
Yayınlama: 26.03.2024
A+
A-

Moderatörlüğünü Gazeteci Ferit Tunç’un yaptığı programda Gazeteci Mansur Obut, Gazeteci Ercan Arslan, Gazeteci Melek Barış ve Gazeteci Barış Arslan sordu Ramanlı cevapladı.

Gazetecilerin 90’lı yıllardan günümüze, genel seçimlerden yerel seçime, kültür sanat edebiyattan spora kadar çok yönlü sorularına yanıt veren Ramanlı ile yapılan program 2 saat sürdü. Programda birbirinden farklı sorular soran gazeteciler, Ramanlı’dan çarpıcı cevaplar aldı.

Batman’ın birçok sorunlarına değinen Ramanlı, diğer siyasi partilerle Batman sorunlarını çözüme kavuşması için işbirliği mesajları verdi. Ramanlı, programın içinde vefat eden akrabaları için sözlerinin kendi yazdığı ve bestelediği ağıtı saz eşliğinde söyleyerek herkesi hüzünlendirdi. Batman için birçok farklı konuya değinen gazeteciler ve Ramanlı’nın birbirinden detaylı ve etkileyici konuların ele alındığı programın video kaydına Batman Yön Gazetesi YouTube kanalından ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.