ESNAF ODASI, GRAND WHİTE HOTEL İLE ANLAŞTI

Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası, üyelerine yönelik yaptığı anlaşmalara bir yenisini daha ekledi.

ESNAF ODASI, GRAND WHİTE HOTEL İLE ANLAŞTI
Yayınlama: 08.02.2024
A+
A-

Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, üyelerinin artan maliyet giderlerini düşürmek için farklı farklı kurumlar ile anlaşmalar imzalayarak Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na büyük bir değer kazandırıp hem de esnafın yükünü hafifletmeye devam ediyor.

Başkan Çiftçi, yeni bir anlaşmaya imza atarak üyelerinin otel hizmetlerinden indirimli yararlanmaları için Grand White Hotel firmasıyla protokol imzaladı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Batman Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, “Batman Esnaf ve Sanatkârlar Odası olarak üyelerimizin ticaretini ve sosyal hayatlarını kolaylaştırmak için elimizden geldiği kadar çalışmalarımızı yapıyoruz. Üyelerimizin artan maliyet giderlerini düşürmek için farklı farklı sektörlerle indirim anlaşmaları yaparak bir nebze de olsa artan maliyetlerini düşürmeye çalışıyoruz. Grand White Hotel ile protokol imzaladık. Üyelerimize misafirlerini artık daha uygun fiyatlar ile ağırlama imkanı sunuyoruz.

İmzaladığımız protokol sonrasında Batman Esnaf ve Sanatkârlar Odamıza kayıtlı olduğunu gösteren belgeyi Grand White Hotel firmasına tanımlayan üyelerimize liste fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. Bu kapsamda tek ve iki kişilik oda ve kahvaltı için %20, üç kişilik oda ve kahvaltı için %25, suit oda ve kahvaltı için de %35 indirim sağlanacaktır. Detaylı bilgi almak isteyenler 0555 074 73 70 numaralı ALO ESNAF hattımızı arayarak veya odamıza gelerek konu hakkında detaylı bilgi alabilirler. Üyelerimize yönelik çalışmalarımız devam edecektir. Yaptığımız anlaşmanın tüm üyelerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.