“ESNAF; DURGUNLUKTAN ŞİKAYETÇİ”

Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, esnaf ziyaretlerine devam ederek sorun, talep ve sıkıntılarını dinliyor.

“ESNAF; DURGUNLUKTAN ŞİKAYETÇİ”
Yayınlama: 04.07.2024
A+
A-

Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Çiftçi ve beraberinde ki yönetim kurulu üyeleri, esnafları tek tek ziyaret ederek sorun ve sıkıntılarını dinleyerek gerekli izahatlar yaparak iletilen sorunları da gerekli mercilere ileteceğinin söylüyor.

Başkan Çiftçi “Esnaflarımızı ziyaret etmeye dertleriyle ve sıkıntılarıyla bir olmaya ve çözüm arayışlarına devam ediyoruz. Esnaflarımız genel olarak bir durgunluktan şikayetçiler. Bunun dışında IBAN üzerinden para gönderme, SGK, maliye, zabıta ve tarımın denetimlerinin müşterinin yanında baskın yapar gibi olmalarından dolayı oldukça üzgün ve rahatsız olduklarını dile getirdiler ” dedi.

Çiftçi açıklamasının devamında “Kurumlarımız denetim yapmasın demiyoruz, yalnız müşteri ve esnafımızı çok rahatsız etmeyecek şekilde bekleyerek veya iş yerinin sakinleşmesi sonrasında gerekli denetimleri yapmalarını istiyoruz. Zor durumda olan esnaflarımıza kurumlarımızdan destek bekliyor esnaflarımıza gerekli bilgilendirme yapmalarını ve bu konu da biraz daha esneklik göstermelerini istiyor ve bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Ziyaretlerinin sürekli devam edeceğini söyleyen Çiftçi, esnafın sürekli yanında olacaklarını, destek ve çözüm odaklı çalışacaklarını dile getirdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.