EKREMOĞLU “CENNET ANNELERİN AYAKLARI ALTINDADIR”

Batman Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Hanifi Ekremoğlu, Anneler günü kutladı.

EKREMOĞLU “CENNET ANNELERİN AYAKLARI ALTINDADIR”
Yayınlama: 10.05.2024
A+
A-

Hayatımızın ve toplumumuzun temelini oluşturan, aile yuvasını, fedakârlıklarıyla bir arada tutarak bir huzur adasına dönüştüren annelerimizin bu özel gününü kutlamanın mutluluğu içerisindeyiz diyen Batman Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Hanifi Ekremoğlu “Aile hayatının birleştirici unsuru olan, dünyanın en zor görevlerinden birini üstlenmiş annelerimiz, en yüce duygulara sahip, iyiliğin, şefkatin, fedakârlığın, merhametin ve koşulsuz sevginin timsalidir” dedi.

“DİNİMİZ ANNEYE BÜYÜK ÖNEM VERİYORDU”

Batman Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Hanifi Ekremoğlu, İslam Dininin anneye büyük önem verdiğini belirterek “Sevgili Peygamberimizin ‘Cennet, annelerin ayaklarının altındadır’ sözü dinimizin annelerimize verdiği önemi ve onlara göstermemiz gereken hürmeti gözler önüne sermesi açısından çok anlamlıdır. Annelerimiz sadece insanı dünyaya getiren bir varlık değil aynı zamanda insanın doğduğu andan itibaren hem koruyucusu, hem de öğretmenidir.

Türlü fedakârlıklara ve zorluklara sabırla göğüs gererek, tüm benliğini ortaya koyan annelerimize ne kadar hizmet edilse azdır. Anneler Günü’nün, annelerimizin değerini daha iyi anlamamıza vesile olacağı inancıyla, başta evlatlarını yitiren annelerimiz olmak üzere, annem ve tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler geçirmelerini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.