EKMEN “DEVA PARTİSİ’NİN KENDİSİNE OLAN GÜVENİ TAMDIR”

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili Mehmet Emin Ekmen, katıldığı canlı yayın programında DEVA Partisi’nin seçim stratejisine ilişkin açıklamalar yaparak, seçim gündemini değerlendirdi.

EKMEN “DEVA PARTİSİ’NİN KENDİSİNE OLAN GÜVENİ TAMDIR”
Yayınlama: 23.01.2024
61
A+
A-

Partisinin daha önce bütün il ve ilçelerde, büyükşehir ve beldelerde aday açıklama yönünde bir karar aldığını hatırlatan Ekmen, şu ana kadar 4’ü büyükşehir ve 10’u il belediyesi olmak üzere 125 noktada aday açıkladıkları ifade etti. Ekmen, DEVA Partisi olarak başta Genel Başkan Ali Babacan olmak üzere tüm teşkilat mensuplarının kendilerine olan güvenlerinin tam olduğunu belirtti.

“SON YEREL SEÇİMLERDE VATANDAŞ İKTİDARA SARI KART GÖSTERDİ”

2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde vatandaşın iktidara sarı kart gösterdiğini söyleyen Ekmen, bu alternatif arayışı neticesinde İstanbul’da Ekrem İmamoğlu’nun seçildiğini hatırlattı. Ekmen, önümüzdeki seçimlerde vaziyetin değiştiğini ve CHP adayının 5 yıllık bir tecrübe ile seçmenin karşısına geçeceğini belirterek; AK Parti adayı olan Murat Kurum’un ise en uygun aday olarak lanse edilenin aksine yanlış aday olduğunu ifade etti. Ekmen, iki parti dışında arayışta olan seçmenin başta DEVA Partisi olmak üzere diğer partilere ve adaylara yöneleceğine inandığını söyledi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.