DEVA PARTİLİ EKMEN “GELİN İKTİDARA DA MUHALEFETE DE SARI KARTI GÖSTERELİM”

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili Mehmet Emin Ekmen, seçim çalışmalarını yürüttüğü Mersin’de seçmene demokratik hakkını kullanarak iktidar ve muhalefete gerekli tavrı göstermeleri çağrısında bulundu.

DEVA PARTİLİ EKMEN “GELİN İKTİDARA DA MUHALEFETE DE SARI KARTI GÖSTERELİM”
Yayınlama: 29.03.2024
A+
A-

Siyaseti hiçbir zaman sırça köşklerden, parti binalarından ibaret görmedik. Her zaman halk için halkla beraber siyaset yapmak gerektiğine inandık. Bu inançla hiç durmadan yorulmadan çalışmaya, güzel ülkemizin karış karış her yanını dolaşmaya devam ediyoruz diyen Milletvekili Ekmen, birçok vatandaşımızla buluştuğunu; kimiyle göz göze geldiğini, kimiyle selamlaştığını, kimiyle çay içtiğini, sohbet ettiğini ifade etti.

Acıyı da sevinci de sokaklarda beraber yaşadık. Bu yolculukta birbirimize olan sevgimizi gördük. Türkiye’nin DEVA’ya olan ihtiyacını gördüğümüz gibi diyen Milletvekili Ekmen “Gelin bu yerel seçimlerde liyakatsizliği, rantı, kötü düzeni yırtıp atalım. Tertemiz, dürüst ve liyakatli DEVA belediyeciliğinde buluşalım. Şimdi sokaktaki destekleri oya dönüştürelim, iktidara da muhalefete de sarı kartı gösterelim”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.