DEM PARTİ’DEN MEHDİ ÖZTÜZÜN’ÜN SERKAN RAMANLI İLE MAÇ İZLEMESİNE TEPKİ

TPAO Batman Petrolspor-Anadolu Üniversitesi karşılaşmasını aynı tribünde izleyen DEM Parti Eş Başkan Adayı Mehdi Öztüzün ile Hüda Par Belediye Başkan Adayı ve Milletvekili Serkan Ramanlı’nın çekilmiş fotoğraf karesine DEM Parti tarafından inceleme başlatıldı.

DEM PARTİ’DEN MEHDİ ÖZTÜZÜN’ÜN SERKAN RAMANLI İLE MAÇ İZLEMESİNE TEPKİ
Yayınlama: 27.02.2024
Düzenleme: 27.02.2024 11:02
197
A+
A-

Pazar günü Batman’da oynanan TPAO Batman Petrolspor-Anadolu Üniversitesi karşılaşmasını taraftarlar arasında izleyen iki başkan adayının fotoğrafı krize neden oldu. DEM Parti Eş Başkan Adayı Mehdi Öztüzün ile Hüda Par Batman Belediye Başkan Adayı ve Milletvekili Serkan Ramanlı’nın yan yana çekilmiş fotoğrafı, krize neden oldu.

DEM Parti, fotoğraf karesine ilişkin inceleme başlatıldığını duyururken “Parti politikamız ve ideolojik hattımızla düşmanca tavır sergilemiş bu yapılara mesafemiz çok net ve bellidir. Dün bir futbol karşılaşmasında yaşanan durum halkımızda ve değerli ailelerimizde büyük tepkiye ve infiale neden olmuştur. Öncelikle tüm halkımızı ve ailelerimizi yaşananlar karşısında sükûnete çağırıyoruz. Söz konusu durum partimizin ilgili kurullarınca incelenmekte olup, geniş değerlendirme daha sonra yapılacaktır. Halkımıza duyurulur” açıklamasını yaptı.

SERKAN RAMANLI’DAN KÜRTÇE PAYLAŞIM

Hüda Par Batman Belediye Başkan Adayı ve Milletvekili Serkan Ramanlı, DEM parti belediye eş başkan adayı Mehdi Öztüzün ile Batman Şehir Stadında çekilen ve krize dönen fotoğraf karesine Kürtçe paylaşımla karşılık verdi.

Serkan Ramanlı, Batman Bağımsız Adayı Muazzez Baktaş, AK Parti Adayı Adil Sebati Ceylan ve DEM parti eş başkan adayı Mehdi Öztüzün ile çekilen fotoğraf karelerini sosyal medya hesabında “sıqınti heye? (sıkıntı var mı)” ifadeleriyle paylaştı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.