“ÇOCUKLARIMIZ ÖNEMLİ ŞAHSİYETLER OLSUN İSTİYORUZ”

AK Parti Batman Milletvekili Ferhat Nasıroğlu’nun söz verdiği bisikletler Batmanlı öğrencilere dağıtıldı.

“ÇOCUKLARIMIZ ÖNEMLİ ŞAHSİYETLER OLSUN İSTİYORUZ”
Yayınlama: 26.02.2024
A+
A-

Batman’da Necat Nasıroğlu İlkokulunca ‘Tarih Yazan Çocuklar’ etkinliği programında tarih yazan karakterleri canlandıran çocuklara bisiklet sözü veren AK Parti Batman Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, sözünü tuttu ve çocuklar bisikletlerine kavuştu.

Milletvelili Nasıroğlu, Necat Nasıroğlu Vakfı adına 25 çocuğu bisikletle ödüllendirdi.

Mutlulukları yüzlerinden okunan çocuklar Milletvekili Nasıroğlu ile Necat Nasıroğlu Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı avukat Hatice Nasıroğlu’na teşekkür etti.

Gazetecilere açıklamada bulunan Milletvekili Nasıroğlu “Geçen ay ocak ayında tarihte önemli şahsiyetleri canlandırma adına çocuklarımız,  tarihe mal olmuş karakteri canlandırdılar. Rollerini çok güzel canlandırdılar. Biz iki şey istiyoruz; birincisi bu çocuklarımız tarihlerini bilsinler, bu şahsiyetler neden tarihte önemli bir yere sahiptirler? Onları öğrensinler ve tiyatro oyunu ile onları canlı olarak sergilesinler. Hem de özgüvenleri olsun” dedi.

Batman’daki çocuk ve gençlerin özgüvenlerini artırmak istediklerini ifade eden Milletvelili Nasıroğlu, özgüvene sahip çocukların başarılı olacağına da inandığını söyledi.

Milletvekili Nasıroğlu “İlkokuldan itibaren bu çocuklarımızın hayata hazırlanması, karakterli bireyler olarak başarılı olması için bir atılım içerisindeyiz. Milli Eğitim camiasıyla bu konuda ciddi projeler geliştiriyoruz, ciddi yatırımlar yapıyoruz. Dolayısıyla bizim en büyük hayalimiz geleceğin Batman’ında bu gençlerimiz, bu çocuklarımız Batman ve Türkiye de önemli şahsiyetler olsun istiyoruz” diye konuştu.

Tiyatro oyununda başarılı performans sergileyen çocukları bisikletle ödüllendirdiklerini dile getiren Nasıroğlu,  Necat Nasıroğlu Vakfı yöneticilerine teşekkür etti.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.