CEYLAN “SORUNLARIN ÇÖZÜMÜNE TALİBİM”

AK Parti Batman Belediye Başkan Adayı Adil Sebati Ceylan, İl Başkanı Akif Gür ve teşkilat birimleriyle beraber TPAO Kristal Park tesislerinde basınla bir araya gelerek bilgilendirmelerde bulundu.

CEYLAN “SORUNLARIN ÇÖZÜMÜNE TALİBİM”
Yayınlama: 24.01.2024
52
A+
A-

Belediye başkan adayı AK Parti Batman Belediye Başkan Adayı Adil Sebati Ceylan “Biz ilk geldiğimiz zaman konuşmamızda dedik ki, öncelikle Batman’da bir istihdamla ilgili bir şeyler yapmamız lazım.  Batman’ı toptan bir refaha götürebilmemiz gerekiyor. Ama istihdam ortamının sağlanmasıyla ilgili, belediyenin bir amaç bir hedef koyması gerekiyor. Bizim buraya yatırımcı çekmemiz gerekiyor. Yatırımcı çekmemiz için de biz bu insanları Batman’da bir nevi pazarlamamız gerekiyor. Batman’ın sadece belediyesi değil, Batman’ın kurumları, STK’ları, bunların hepsinin ortak bir güdümde, ortak bir hedefte birleşip Batman’ın yaptığı işleri hem Türkiye’de hem dünyada pazarlaması gerekiyor.

Bizim amacımız belediye seçimini kazanmak. Yani diğer partilerin aday çıkarıp çıkarmaması bizim için çok önemli değil. Bizim için önemli olan kendi vizyonumuz. Biz kendi vizyonumuzu anlatacağız. Geleceği inşa etmek adına kolektif ve adil bir şekilde, bütün şehrin paydaşlarıyla bu geleceği kurmak ile ilgili hayalimizi gerçekleştirmek için çalışacağız. Samimiyetle çalışacağız, dürüst olacağız, şeffaf olacağız. Bunlar da bizim ilkelerimiz olacak. Projelerimizi de yakın zamanda açıklayacağız inşallah.   Bununla ilgili planlamalarımız zaten halkımızla paylaşılacak. Biz sevk ve idareyi doğru yaptığımız zaman, kaynaklarımızı, zamanımızı boşa harcamadığımız zaman, sonucunda bu projelerin altından kalkabileceğimizi düşünüyorum” dedi.

AK Parti İl Başkanı Akif Gür “AK Parti, geçmişi belediyeye dayanan, başarıları belediyeler üzerine inşa edilen bir siyasi oluşumdur.  Biliyorsunuz 1994 senesinde liderimiz, cumhurbaşkanımız İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı oldu ve sonrasında önüne geçilemez bir siyasi aktör haline gelmiş oldu. Bütün başarılarımızın ana kaynağına baktığınızda, belediyecilikten geldiğini görebiliyorsunuz. Dolayısıyla bizim partimizin sinir uçları diyebileceğimiz yerler belediyelerdir.

Biz yerel seçimde yüzde 100’ü hedefliyoruz. Hangi düşüncede olursa olsun, herkesin oyuna talibiz.  Yani yüzde 50 +1’ de denilebilir ama biz halkımızın oylarının yüzde 100’üne talibiz.  Bu amaçla yola çıkarız ve maça da kazanmak için çıkarız. Çalışmamızı da ona göre yaparız.  Bütün çalışmalarımızı, gayretimizi oraya yönlendiririz.  Sonrasında ‘Takdir Allah’ındır ‘der, bu şekilde tevekkül ederiz” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.