CEYLAN “ÖZ GÜVENİ YÜKSEK BİR GENÇLİK İNŞA EDECEĞİZ”

AK Parti Batman Belediye Başkan Adayı Adil Sebati Ceylan,  Gençlik Merkezi’ni ziyaret ederek gençlerle bir araya geldi.

CEYLAN “ÖZ GÜVENİ YÜKSEK BİR GENÇLİK İNŞA EDECEĞİZ”
Yayınlama: 03.03.2024
16
A+
A-

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Petrolkent Gençlik Merkezinde, verilen kursları ve yapılan spor aktivitelerini ziyaret eden Başkan Adayı Ceylan, spor sanat ve eğitim faaliyetleri hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Öğrencilerle sohbet edip voleybol ve satranç oynayıp ok atan Başkan Adayı Ceylan, gençleri başarılarından dolayı tebrik etti.

Başkan Adayı Ceylan, gençlerin en iyi eğitimi alması, kendini geliştirmesi, sosyal, kültürel ve spor alanın da başarılar elde etmesi için her türlü imkanı sağlayacaklarını söyledi.

Gençlerin her zaman yanlarında olacağımızı bilmelerini isterim diyen Başkan Adayı Ceylan “Şehrimizin kalkınması için gençlerimiz bizim en değerli gücümüz. Onlara iş ve aş imkanları yaratmak bizim memlekete olan borcumuzdur. İnşallah gençlerimize istihdam alanları açacağız. Gençlerin önünü açmak ve şehrimizde istihdam alanlarını artırmak için elimizden geleni yapacağız. Gençlerimizin öz güveni yüksek; dünyayla entegre olmuş, ve global dünyaya bedensel, zihinsel ve mesleki olarak rekabet edebilecek niteliklerle donatılmasını hedefliyoruz. Devletimizi ve özel sektörümüzü başarıdan başarıya taşıyacak bu donanım da yetişen gençlerimiz olacaktır. Gençlerimize güvenimiz sonsuz” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.