CEYLAN “DÜZENLENEN ŞENLİKLERİ TÜM MAHALLELERİMİZE YAYACAĞIZ”

AK Parti Batman Belediye Başkan Adayı Adil Sebati Ceylan, ilk iftar yemeğinin vatandaşlarla açtı.

CEYLAN “DÜZENLENEN ŞENLİKLERİ TÜM MAHALLELERİMİZE YAYACAĞIZ”
Yayınlama: 12.03.2024
A+
A-

Necat Nasıroğlu Külliyesi’nde verilen iftar yemeğine katılan AK Parti Batman Belediye Başkan Adayı Adil Sebati Ceylan, ilk orucunu vatandaşlarla birlikte açtı.

Daha sonra masaları dolaşan Başkan Adayı Ceylan, vatandaşlarla hasbihal edip Ramazan ayının hayırlar getirmesi dileğinde bulundu.

Necat Nasıroğlu Külliyesi’nin bütün Batman halkının ortak kullanımı için inşa edildiğini hatırlatan Başkan Adayı Ceylan “Külliye Batman’ın tüm mahallelerinde ve dahi ilçelerin bu tesisten yararlanması için inşa edildi. Sayın vekilimiz Nasıroğlu da Batman’ın yarınları için güzel umutlar inşa ediyor. Biz de her ne görev olursa bu yolda katkı sunmak için gönüllüyüz” dedi.

Batman’ın tüm noktalarına ramazan çadırları da kuracaklarını belirten Başkan Adayı Ceylan “İnşallah belediyeyi kazandığımızda ramazan aylarında şehrimizin tüm noktalarına iftar çadırları kuracağız.  Ramazan ayının ruhuna yakışır olarak düzenlenen şenlikleri tüm mahallelerimize de yayacağız” diye konuştu

Batman’da merkezde bulunan hizmetleri, tüm mahallelere eşit şekilde götüreceklerini de kaydeden Başkan Adayı Ceylan “Bizim projelerimiz arasında her mahalleye kreş, etüt ve kurs merkezleri yer alıyor. Tüm mahallelerimize adil bir hizmet götürerek kenar mahalle kavramını ortadan kaldıracağız” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.