BÜRO MEMUR-SEN ÜYELERİ YEMEKTE BULUŞTU

Batman’da sendikal faaliyetlerini aralıksız sürdüren Büro Memur-Sen, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü üyelerini dayanışma ve kaynaşma adına yemekte bir araya getirdi.

BÜRO MEMUR-SEN ÜYELERİ YEMEKTE BULUŞTU
Yayınlama: 31.12.2023
37
A+
A-

Verilen dayanışma yemeğine Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, Memur-Sen Başkanı Şehmus Ünlü, Büro Memur Sen Şube Başkanı Hüseyin Şansi, Başkan Yardımcıları Veysi Datlı, Abdülbasir Alağaş, Yönetim Kurulu ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü temsilcisi Abdülhamit Ergin, sendika üyeleri ve davetliler katılım sağladı. Yemekten konuşan Büro Memur Sen Şube Başkanı Hüseyin Şansi, amaçlarının belirli aralıklarla bu tür organizasyonlarla üyelerinin kendi aralarında kaynaşmalarını ve tanışmalarını sağlamak olduğunu söyledi.

Şansi açıklamasında “Bizler güçlü bir sendikal yapılanma ve söz sahibi büyük bir aileyiz. Bugünde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzdeki Büro Memur Sen üyelerimizi yemekte bir araya getirdik. Bizleri kırmayıp gelen bütün üyelerimize ve misafirlerimize teşekkür ediyorum. Bu vesileyle 2024 yılının da hepimize bereket, bolluk, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum” diye konuştu.

Büro Memur-Sen Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü temsilcisi Abdülhamit Ergin ise, amaçlarının yemek bahanesiyle bir araya gelmek olduğunu ifade etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.