BURAK GROSS, YIL DÖNÜMÜNÜ BÜYÜK İNDİRİMLERLE KUTLAYACAK

24-28 Şubat tarihleri arasında başlayacak etkinlikte, Burak Gross Alışveriş Merkezi 3. Yıl Dönümünü büyük indirimlerle kutlayacak.

BURAK GROSS, YIL DÖNÜMÜNÜ BÜYÜK İNDİRİMLERLE KUTLAYACAK
Yayınlama: 20.02.2024
A+
A-

Burak Gross Alışveriş Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Öztürk, geçen yılki kutlamalarında çok sayıda kişinin katılımıyla mutlu olduklarını ifade etti. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Öztürk “Batman’ın incisi olarak adlandırdığımız Burak Gross’u şehrimize kazandırmamızın 3. yıldönümünü haklı gururunu yaşamaktayız. 200 personel istihdamımızla bu mutlu günümüzü çok değerli halkımız ile kutluyoruz ve minnettarlığımızın bir göstergesi olarak gıdadan tekstile tüm reyonlarımızda maliyetinin çok altında fiyatlarla satış yapmaktayız. Tüm halkımıza gösterdikleri ilgiden dolayı minnettarlığımızı bildiririz” şeklinde konuştu.

Öztürk, ekonomik kriz döneminde birçok alışveriş merkezinin personel çıkarmasına rağmen istihdam sayılarını artırdıklarını belirtirken “Her geçen gün daha da arttık çünkü hizmet meta ile olmaz, insanla olur. Az personel ile doğal olarak az hizmet olur. Biz kurum olarak hizmet odaklı çalışmaktayız. 28 Şubat tarihine kadar indirimlerimiz devam edecek. Tekstil kategorisinde yüzde 60’a varan indirimler olacak. Diğer tüm ürünlerde ise yüzde 35’e yakın indirim uygulanacak. Burak Gross alışveriş merkezimizde 200 personel istihdam etmekteyiz. Özellikle sebze ve meyve reyonunda üretici olmamız sebebiyle bu ürünleri daha uygun fiyatlarla halkımıza sunmaktayız. Ayrıca, her gün Halk günü düzenleyerek halkımıza özel fırsatlar sunacağız” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.