BOKSÇULARDAN, ÖZPERK’E ZİYARET

Geçen hafta Düzce ilinde yapılan 2023-2024 Okul Sporları Faaliyet Programında yer alan Boks Türkiye şampiyonasında 3. olan Taha Sabri Güney ileantrenörleri Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk’i ziyaret etti.

BOKSÇULARDAN, ÖZPERK’E ZİYARET
Yayınlama: 10.05.2024
A+
A-

Türkiye üçüncüsü olan Güney’i tebrik den İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, bunun devamının gelmesini ve Türkiye’nin yanı sıra Dünya dereceleri beklediğini söyledi. İl Müdürü Özperk “Bütün branşları önemsiyor ve destekliyoruz. İl Müdürlüğü olarak alt yapıyada büyük önem veriyoruz. Tecrübeli antrenörlerimiz her zaman görevleri başında başarılı sporcuların yetişmesi için büyük emek sarf ediyorlar. Batman’ın ismini en iyi sporla tanıtabiliriz” diye konuştu.

Kendilerini kabul edip ağırlayan Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk’e teşekkür zeden Boks il temsilcisi Abdullah Ay ise kendilerine her türlü konuda yardımcı olmasından dolayı teşekkür etti. Yapılan ziyarette Okul Sporları Şube Müdürü Ömer Polat, Boks il temsilcisi Abdullah Ay, Boks Antrenörü İbrahim Güzel ve Türkiye 3. cüsü olan Taha Sabri Güney hazır bulundu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.