“BATMAN, BÜYÜKŞEHİR OLACAK”

Batman Belediyesi, yapımı tamamlanan ve yakın zamanda açılışı gerçekleştirilecek olan ‘Yeni Hizmet Binasına’ asılan Batman Büyükşehir Belediyesi tabelası ile açıklama yaptı.

“BATMAN, BÜYÜKŞEHİR OLACAK”
Yayınlama: 13.03.2024
Düzenleme: 13.03.2024 12:30
44
A+
A-

Ortaya koyduğumuz Büyükşehir vizyonu çerçevesinde iki gözümüz Batman’ın gelecek 50 yılını planlama ve inşa etme sürecini ifade eden Batman Türkiye’ye Model Olacak ve Büyükşehir’e Giden Yolun Taşlarını Tek Tek Döşüyoruz diyen Batman Belediyesi “Konseptine uygun olarak hayata geçirilmekte olan her projede olduğu gibi hizmet binalarında da aynı bakış açısına sahibiz. Ortaya konulan hedef çerçevesinde önümüzdeki dönemde Batman’ımızın kavuşacağına inandığımız Büyükşehir statüsüne vurgu yapmak ve geleceğe bir miras bırakmak adına asılan yeni tabela somut bir hedefi ortaya koyma, tüm paydaşların ve kamuoyunun müspet dikkatini çekme ve motivasyon artırma amacı taşımaktadır.

Bu çerçevede yeni hizmet binamıza Batman Büyükşehir Belediyesi tabelası asılmış ve Büyükşehir kelimesinin üzerine önceden perde imalatı yapılmıştır. Yakın zamanda binayı hizmete açtığımız zaman Büyükşehir kelimesinin üzerinde perde indirilmiş halde Batman Belediyesi biçiminde görülecek; Batman’ımız Büyükşehir statüsü kazandığı zaman ise Büyükşehir kelimesinin üzerindeki perde kaldırılacak ve tabela Batman’ımızın hak ettiği Batman Büyükşehir Belediyesi haline dönüşecektir. Batman’ı Büyükşehir’e hazırlıyoruz. Büyükşehir’e giden yolun taşlarını teker teker döşüyoruz. Batman, Büyükşehir olacak” denildi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.