BAŞKAN DEMİR, İŞYERLERİNİ DENETLEDİ

Sason Belediye Başkanı Demir, Belediye zabıta ekipleri, ilçe tarım ve sağlık ekipleriyle birlikte işyerlerini denetledi.

BAŞKAN DEMİR, İŞYERLERİNİ DENETLEDİ
Yayınlama: 30.04.2024
A+
A-

Belediye Başkanı İrfan Demir, İlçe tarım, İlçe sağlık ekipleri ve Zabıta ekipleri ile ilçe genelindeki fırın, lokanta ve pastaneleri denetledi. Halkın sağlığı amacıyla yapılan denetimlerde hijyen kontrolü yapıldı. Halkın sağlığını her şeyden üstün tuttuklarını belirten Başkan Demir, hijyene dikkat etmeyen işletmelere yaptırım uygulanması talimatını verdi.

İlçe Tarım Müdürlüğü ve Sağlık ekipleriyle fırın, Lokanta ve Pastane denetimine çıkan Zabıta ekipleri, özellikle imalat bölgelerini inceleyerek hijyeniğini denetledi. Her bölgeyi detaylı inceleyen ekipler, kurallara uymaları konusunda iş yeri sahiplerini uyardı. Başkan Demir, kurallara uymayan İş yerlerine asla göz yumulmayacağını belirterek, kural dışı hareket edenlere ceza kesilmesi talimatını verdi. Halkın sağlığını önemsediklerini ve bu yüzden denetimleri sıkılaştıracaklarını belirten Başkan Demir, bu konuda kesinlikle taviz vermeyeceklerini söyledi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.