BAŞKAN ÇİFTÇİ, PETROLSPOR’U TEBRİK ETTİ

Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi ve beraberinde ki yönetim kurulu üyeleri destek amaçlı Batman Petrolspor’un hafta sonu oynanan karşılaşmasında seyirci olarak katılırken galibiyetlerinden ötürü Petrolspor’u tebrik etti.

BAŞKAN ÇİFTÇİ, PETROLSPOR’U TEBRİK ETTİ
Yayınlama: 23.04.2024
A+
A-

Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi ve beraberinde ki yönetim kurulu üyeleri, 3. Lig’de ilimizi temsil eden TPAO Batman Petrolspor’un 4-0 galip geldiği maça seyirci olarak katılım sağladılar.

Şehir Stadyumunda yapılan karşılaşmada, Batman Petrolspor, rakibini 4-0 yenerek şampiyonluğa bir adım daha yaklaştı. Karşılaşmada hazır bulunan Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi ve beraberindekiler, Batman Petrolspor’a olan desteklerini yenileyerek “Şampiyona yakışır bir futbol oynayarak rakibini farklı bir şekilde yenen takımımızı ve tribünleri tıklım tıklım dolduran taraftarlarımızı tebrik ediyorum. Şampiyonluğa bir adım kaldı. Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası, yönetimi ve tüm esnaflarımız takımımızı destekliyor ve yanında olduklarımızı tekrar ilan ediyoruz. Hep beraber şampiyonluğu bekliyoruz. Takımımızın bunu tüm şehrimize armağan edeceğinden şüphemiz yoktur. Umarım ki daha nice şampiyonluklar kutlarız” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.