BAŞKAN ÇİFTÇİ “ESNAFLARIMIZA HİZMETE DEVAM EDİYORUZ”

EminEvim ve Batman Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığı arasında imzalanan ‘özel indirimli’ protokol ile oda üyeleri ev ve araç alımlarında %15 ile %25 arasında özel indirimli fiyat uygulamasından faydalanacaklar.

BAŞKAN ÇİFTÇİ “ESNAFLARIMIZA HİZMETE DEVAM EDİYORUZ”
Yayınlama: 31.12.2023
A+
A-

Batman Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, oda üyelerinin indirimli hizmet almalarına yönelik projelerini hayata geçirmeye devam ediyor. Başkan Çiftçi, EminEvim ile protokol imzalayarak, ev ve araba almak için müracaat edenlerden alınan komisyondan peşinata göre değişkenlik göstererek %15-%25 arasında indirimli hizmet alınabileceğini vurguladı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Çiftçi “Esnaf ve Sanatkârlar Odası olarak üyelerimize hizmetlerimiz aralıksız devam etmektedir. Üyelerimizi rahatlatacak ve fayda sağlayacak anlaşmalar yapmaya devam ediyoruz. En önemli projelerimizden olan üyelerimizi TOKİ aracılığıyla ev sahibi yapma çalışmamız TOKİ’nin çalışma sistemini değiştirmesinden dolayı şimdilik bekleme durumundayız ama projemizi uygulamaya koymak içinde çalışmalarımız devam edecektir. Biz esnaflarımızı ev sahibi yapmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Üyelerimizi ev sahibi yapmanın bir yolu da taksitli bir şekilde ev sahibi yapmaktır.

Yeni anlaşmamız üyelerimizi ev ve araba sahibi yapmak içindir. Faizsiz ve taksitli ev sahibi yapan şirketlerden olan EminEvim ile üyelerimiz için indirim anlaşması yaptık. Yaptığımız anlaşma sonucunda ev ve araba almak için müracaat edenlerden alınan komisyondan oda üyelerimiz ve birinci derecede yakınlarına verecekleri peşinata göre %15-%25 arasında indirim yapılacaktır. Bununla beraber herkes gücüne göre taksitlendirme ve ödeme takvimi çıkarabilmektedir. Ev, araç ve hatta dükkan sahibi olmak isteyen üyelerimiz gidip müracaat ederek ve güncel faaliyet belgelerini göstererek indirimden faydalanabilirler. Detaylı bilgi almak isteyenler isterlerse Alo Esnaf Hattımızı da arayabilirler. Alo Esnaf Hattı: 0555 074 73 70 nolu hattımızdan her türlü bilgi alabilirler. Üyelerimize hayırlı olsun. Her zaman dediğimiz gibi oda çalışıyor esnaf kazanıyor” şeklinde konuştu.

Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, son olarak üyeleri için kesintisiz hizmet etmeye devam edeceklerini ve bu gibi indirimli anlaşmaların devam edeceğini kaydetti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.