BAŞKAN ÇİFTÇİ, ESNAFIN SORUNLARINI GÖRÜŞTÜ

Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, esnafın sorunlarını SGK İl Müdürü ile görüştü.

BAŞKAN ÇİFTÇİ, ESNAFIN SORUNLARINI GÖRÜŞTÜ
Yayınlama: 08.07.2024
A+
A-

Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, yaptıkları esnaf ziyaretleri sonrasında kendisine iletilen sorunlar için SGK İl Müdürünü makamında ziyaret ederek sorun ve taleplerini iletti.

SGK İL MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ

Başkan Çiftçi, ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada “Batman Esnaf Sanatkarlar Odası olarak yaptığımız ziyaretlerde esnaflarımızın bize ilettikleri sorunları birebir ilgili kurum müdürlerimize iletiyoruz ve çözüm bulunmasını istiyoruz. Daha önce yaptığımız esnaf ziyaretlerimizde yapılan denetimler konusunda şikayetlerini dile getiren esnaflarımızın talebi üzerine SGK İl Müdürümüzü ziyaret ettik. Oda olarak esnaflarımızın sorun, şikayet, talep ve sıkıntılarına duyarsız kalamayız ve gerekli kurumlara iletmek zorundayız.

Kurumlarımızdan kanunun dışına çıkmalarını veya ayrımcılık yapmalarını istemiyoruz görevlerini de yapmasınlar ihmal etsinler gibi bir isteğimiz de yok kurum müdürlerimizden isteğimiz ülke olarak zorlu bir ekonomik süreçten geçtiğimiz bu vakitlerde esnaflarımıza yardımcı olmaları onlara yol göstermeleri, destek vermeleri ve esnek davranarak esnaflarımızın rahatlamalarında katkıları olmalarıdır” dedi.

Başkan Çiftçi “SGK müdürümüz iletilen sorun ve talepler konusunda ellerinden geldiği kadar yardımcı olduklarını ve iletilen sorun ve şikayetlerin dikkate alınarak esnaf için ellerinden gelenlerini yapacaklarını belirtti ilgi ve alakalarından dolayı müdürümüze teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.