BARLIK “HERKESİN GÖNLÜNDEKİ BELEDİYE BAŞKANI OLACAĞIM”

31 Mart 2024 yerel seçimlerinde, Batman’ın Kozluk ilçesinde CHP Belediye Başkan Adayı olan genç iş insanı Servet Barlık birilerinin değil, herkesin gönlündeki Belediye Başkanı olacağını söyledi.

BARLIK “HERKESİN GÖNLÜNDEKİ BELEDİYE BAŞKANI OLACAĞIM”
Yayınlama: 18.02.2024
Düzenleme: 18.02.2024 16:14
50
A+
A-

Doğma büyüme Kozluklu olduğunu ve gazeteci kimliğinden dolayı bütün sorunları çözüm projeleriyle bildiğini belirten Barlık, Kozluk’ta CHP ile değişim zamanının geldiğini ifade etti.

“BELEDİYELER HALKINDIR”

CHP Kozluk belediye Başkan Adayı Barlık “İlçemizdeki aşiretlerimizle, kanaat önderlerimizle, STK, ilçe dinamikleri ve özellikle özü-sözü bir olan Ru sipilerimizin desteğini ve güvencesini alarak halkımızla birlikte adaylığımızı açıkladık. Genel Merkezimiz ve İl Başkanımız Sayın Adnan Yaşar’ın uygun görmesiyle çalışmalarımıza başladık. Biz aday olmak için değil, hizmet etmek için yola çıktık. İlçenin en iddialı adayı olduğumu söyleyebilirim. Çünkü gerçekten de güçlü bir kamuoyu desteği var. İnsanlar artık denenmişleri istemiyor. Yeni yüzler, yeni projeler ve köklü değişimin olması gerektiğine inanıyor. Bizde bütün bu özellikler var. 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde ben değil, Biz çıkacağız. Belediyeyi halkımızla birlikte yöneteceğiz. CHP ile Kozluk ilçemiz gerçek hizmetlerin merkezi olacak.” diye konuştu. CHP Belediye Başkan Adayı Barlık ayrıca, sportif, kültürel, sanatsal, mesleki, sosyal, müzikal, festival ve lobilerinin güçlenmesi için sayısız projelerinin de olduğunu söylerine ekledi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.