AMASRA’DA BATMAN RÜZGÂRI ESTİ!

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün 2023-2024 Okul Sporları Faaliyet Programında yer alan oryantiring U14 Ligi 2. Kademe yarışmaları Bartın ilinin Amasra ilçesinde yapıldı.

AMASRA’DA BATMAN RÜZGÂRI ESTİ!
Yayınlama: 15.03.2024
A+
A-

09-11 Mart 2024 tarihleri arasında yapılan U14 2. Kademe yarışmalarına farklı illerden 390 sporcu katılım sağladı. 390 Sporcunun katılımıyla yapılan yarışmalarda farklı kategorilerde kıyasıya mücadele eden Batmanlı sporcular birçok başarıya imza attılar. Batman’ın katılım sağladığı bütün kategorilerde Türkiye derecelerinin gelmesinin sevindirici olduğunu belirten Oryantiring İl Temsilcisi Recep Evcil, bunun devamının geleceğini söyledi.

İl Temsilcisi Evcil “Öncelikle dereceye giren bütün sporcularımızı canı gönülden kutlarım. Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün kulübünde mücadele eden sporcularımız gerçekten de büyük bir başarıya imza attılar. Her zaman maddi ve manevi olarak bizlere destek olan Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Mehmet Şafi Özperk’e, Spor Şube Müdürümüz Burak Eren’e ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

E14 B KATEGORİSİNDE

Murat Serhat Tarım Türkiye 2.

Boran Beder Türkiye 4.

K14 B KATEGORİSİNDE

Hediye Yelboğa Türkiye 3.

Asel Yalçın Türkiye 5.

 

K12 B KATEGORİSİNDE

Zelal Keleş Türkiye 1.

İremsu Demir Türkiye 6.

 

E12 B KATEGORİSİNDE

Hüseyin Keskin Türkiye 4.

Muhammed Mert Beder Türkiye 5.

Mehmet Ali Demir Türkiye 6.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.