AKMAN “DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER”

AK Parti Hasankeyf Belediye Başkan Adayı olarak gösterilmeme kararı sonrası, Bahattin Akman bir teşekkür mesajı yayınladı.

AKMAN “DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER”
Yayınlama: 11.02.2024
21
A+
A-

Belediye Başkan Aday Adayı Bahattin Akman teşekkür mesajında “Değerli Hasankeyfliler, kıymetli partililerim, Bilindiği üzere, 2024 yerel seçimleri için AK Parti Hasankeyf Belediye Başkan Aday Adaylığı sürecini tamamladık. Yapılan değerlendirmeler sonucunda, aday gösterilmeme kararı verilmiştir.

Bu süreçte bana göstermiş olduğunuz teveccüh ve destek için her birinize ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. Yoğun ilgi ve alakanız, Hasankeyf’e hizmet etme azmimi ve kararlılığımı daha da güçlendirdi. Her ne kadar aday gösterilmemiş olsam da, AK Parti’ye olan inancım ve sevgim tamdır. Partimizin her zaman yanında olmaya ve Hasankeyf’e hizmet etmeye devam edeceğim.

Bu vesileyle, aday gösterilen kıymetli kardeşim Sayın Adnan Can’a başarılar diliyorum. Hasankeyf’e en güzel hizmetleri yapacağına inanıyorum.

Son olarak, bu süreçte emeği geçen herkese, bana desteklerini esirgemeyen tüm partililere, Hasankeyfli hemşehrilerime ve Basın mensuplarımıza tekrar teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.