“ADAYLIK DÜŞÜNCEM YOK”

Belediye seçimleri ile ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan eski DEVA Partisi Batman İl Başkanı Av. Melik Müjdeci, aday olmayı düşünmediğini belirtti.

“ADAYLIK DÜŞÜNCEM YOK”
Yayınlama: 08.02.2024
82
A+
A-

Yaklaşan yerel seçimler ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan eski DEVA Partisi Batman İl Başkanı Av. Melik Müjdeci “Batman, belediyecilik anlamında oldukça sorunlu bir süreçten geçiyor. Şehrin birkaç cadde ve sokağı dışında büyük bir kısmı 90’ları andıran manzaralara sahip. Belediyecilik anlamında maalesef şehrimiz asla gerekli hizmeti göremedi. Kayyum politikasının son bulması ve belediyenin yalnızca hemşerilerimize hizmet veren bir yapıya bürünmesi oldukça önemli.

Biz teşkilatımızla 3,5 yılda yaklaşık 15.000 faaliyet yaptık, şehrimizin tüm mahallelerinin sorunlarını yerinde tespit ettik, on binlerce vatandaşımızla Batman’ımızın sorunlarını konuştuk ve bunun üzerine yüzlerce maddelik Yerel Yönetimler ve Şehircilik Eylem Planı’nı hazırladık. Bu sayede Batman’ın sorunlarına hâkimiz ve paydaşlar ile paylaşmaya hazırız. Seçim için şu ana dek 4 partiden adaylık teklifi aldım ancak şu aşamada aday olmayı düşünmüyorum. Seçimlerin Batman’ımız için hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.