“8 MAHALLEMİZ İÇİN ACİL SERVİSİN AÇILMASINI İSTİYORUZ”

Batman Muhtarlar Derneği Başkanı ve Hürriyet Mahallesi Muhtarı Abdülsamet Akgül, kendisini ziyaret eden AK Parti Batman Milletvekili Ferhat Nasıroğlu’ndan, mahallerinde bulunan semt polikliniğindeki acil servisin hizmete sunulmasını istedi.

“8 MAHALLEMİZ İÇİN ACİL SERVİSİN AÇILMASINI İSTİYORUZ”
Yayınlama: 01.07.2024
A+
A-

“ON BİNLERCE İNSAN FAYDALANACAK”

Hürriyet Mahallesi başta olmak üzere Karşıyaka, Seyitler, Güneykent, Petrolkent, Huzur, İluh, Yeşiltepe ve daha birçok mahalle halkının semt polikliniğinden faydalanacağını belirten Başkan Akgül, bu hizmetin acilen verilmesi gerektiğini söyledi. Batman Muhtarlar Derneği Başkanı ve Hürriyet Mahallesi Muhtarı Abdülsamet Akgül; “Sayın vekilimizi Mahallemizde ve Muhtarlar Derneği ofisinde ağırladığımız için çok mutluyuz. Bizleri kırmadığı için kendisine teşekkür ederiz. Hürriyet semt polikliniğinin acil servisinin hizmete girmesi için sayın vekilimizden girişimde bulunması için ricada bulunduk. Burada en az 8 mahalle ve on binlerce insanımız faydalanacaktır. Buda Eğitim Araştırma Hastanesinin ve diğer hastanelerin sağlık hizmeti yükünü hafifletecektir. Amacımız her kesime hizmetin eşit ve adaletli bir şekilde gitmesidir.

Acil servisi hizmetinin gelmesi için sayın vekilimize olan inancımız tamdır.  Çünkü bazen acil durumlarda herkesin aracı olmadığı için vatandaşlarımız Eğitim Araştırma Hastanesine gidemiyor ve buda ciddi bir mağduriyeti beraberinde getiriyor.24 saat hizmet verecek acil servisinin hizmete girmesini dört gözle bütün halkımızla beklemekteyiz.” diye konuştu.  AK Parti Batman Milletvekili Ferhat Nasıroğlu ise, Batman Muhtarlar Derneği Başkanı ve Hürriyet Mahallesi Muhtarı Abdülsamet Akgül’ün talebinin güzel ve anlamlı olduğunu, hayata geçirilmesi için gerekli girişimlerde bunacağını söyledi. Yapılan ziyaretin ardından Nasıroğlu ve beraberimdeki heyet, Batman Muhtarlar Derneği Başkanı ve Hürriyet Mahallesi Muhtarı Abdülsamet Akgül ile birlikte, esnaf ile vatandaşları ziyaret edip sohbet ettiler.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.