750 AİLEYE GIDA YARDIMI

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Batman şubesi tarafından her yıl geleneksel olarak ramazan ayında gerçekleştirilen gıda kolisi ve alışveriş çeki yardımı bu yılda ihtiyaçlarını karşılamak üzere 750 aileye 500 TL değerinde gıda kolisi ve alışveriş çeki dağıttı.

750 AİLEYE GIDA YARDIMI
Yayınlama: 13.03.2024
A+
A-

MÜSİAD Batman Şube Başkanı İrfan Özdemir, her yıl geleneksel olarak Ramazan ayında yaptıkları gıda yardım kolisini dağıtımlarını bu yılda sürdürdüklerini söyledi.

Üyelerinin katkılarıyla bu yıl 750 aileye yardım ettiklerini belirten Şube Başkanı Özdemir “Her Ramazan’da olduğu gibi bu Ramazan’da da ailelerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya çaba gösterdik, MÜSİAD olarak bir yanda ekonomiye artı değer katarken, bir yandan da yeni nesillere rol model olmaya çalışıyoruz. Sosyal meselelerde de inisiyatif alıp, gerçek bir sivil toplum refleksi ortaya koyuyoruz. Her zaman milletle yan yana durmanın haklı onurunu ve gururunu yaşıyoruz” dedi.

Başkan Özdemir  “MÜSİAD Batman olarak biz de bu işin bir ucundan tutarak ailelerimizin bir nebze de olsa ihtiyaçlarını karşılamayı hedefledik. Bu anlamda katkı sunan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.