312 SPORCUYLA KARATE ŞAMPİYONASI YAPILDI

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün 2023-2024 Faaliyet Programında yer alan ‘19 Mayıs Gençlik Spor Bayramı’ karate turnuvası sona erdi.

312 SPORCUYLA KARATE ŞAMPİYONASI YAPILDI
Yayınlama: 08.05.2024
A+
A-

19 Mayıs Spor Salonunda yapılan karate turnuvasına 8 ilden 312 sporcu katılım sağladı. Bir çok kategoride yapılan şampiyonada 15 antrenör ve 24 hakem görev aldı. Turnuvada Batmanlı antrenörlerden Sedat Yılmaz, Hüseyin Yılmaz ve Nursel Yılmaz ile il hakemlerinden Cansu Yılmaz, Abdürrahim Kartal, Mehmet Ali Kara ve Nurhan Ocak Yılmaz görev aldı.

ÖZPERK, MÜSABAKALARI İZLEDİ

Müsabakaları yerinde izleyen Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, il dışından gelen sporculara ve katılım sağlayan herkese teşekkür etti. İl Müdürü Özperk; “19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı karate turnuvamızı görkemli bir şekilde sorunsuz bitirdik. Katılım sağlayan başta sporcularımız olmak üzere, antrenörlerimize, hakemlerimize ve idarecilerimize teşekkür ediyorum. Çok zevkli ve heyecanlı maçlar izledik. Herkesin emeğine yüreğine sağlık.” diye konuştu.

DERECEYE GİRENLERE ÖDÜL

Turnuva sonunda dereceye giren sporcuların madalyaları ve dereceye giren il takımlarının kupaları ise Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, Batman Üniversitesi Rektör Yardımcısı Rohat Cebe, antrenörler, hakemler ve idareciler tarafından verildi. Organizasyonun en iyi bir şekilde yapıldığının altını çizen Karate İl Temsilcisi Sedat Yılmaz, bu tür turnuvaların devamının geleceğini ve daha çok ilden sporcunun katılım sağlaması için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.