2 BAŞKANA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, Batman’ın Kozluk ve Sason ilçelerinde yeni seçilen belediye başkanlarına ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

2 BAŞKANA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Yayınlama: 17.04.2024
A+
A-

Seçim sonrası yeni seçilen belediye başkanlarını ziyaret eden HÜDA PAR Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, Batman’ın Kozluk ve Sason ilçe belediye başkanlarına ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Ramanlı, Beşiri, Hasankeyf, Gercüş ilçeleri ve beldelerden sonra AK Parti’den seçilen Kozluk Belediyesi Başkanı Mehmet Veysi Işık ve Sason Belediye Başkanı İrfan Demir’e ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Ramanlı, ziyaretlerinde belediye başkanlarına hizmet konusunda destek olacaklarını belirterek görevlerinde başarılar diledi.

Ziyaretler sonrası açıklama yapan Ramanlı “AK Parti Kozluk Belediye Başkanı Sayın Mehmet Veysi Işık’a ve AK Parti Sason Belediye Başkanı Sayın İrfan Demir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Aziz Batmanlıların vekili olarak tüm belediyelerimizin halkımıza ileri seviyede hizmet sağlayabilmesi için elimden gelen desteği vereceğim. Gerek il gerekse de ilçe teşkilatlarımız ile daima halkımızın hizmetindeyiz. HÜDA PAR halk için var!” dedi.

Ziyaretlerde Ramanlı’ya HÜDA PAR Batman İl Başkanı Davut Şahin ve HÜDA PAR ilçe başkanları ve parti teşkilatı eşlik etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.